GARAJDA DA KONTROL BİZDE

Güvenlik alanında emin adımlarla ilerleyen ve verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetine ön plana çıkaran Emlak Güvenlik, çalışmalarına İstanbul Otobüs A.Ş’nin garajında da devam ediyor.

Görev yaptığı işlerde ortaya koyduğu performans ile firmaların, projelerin aranılan ismi haline gelen Emlak Güvenlik, İstanbul Otobüs A.Ş.’nin Kayaşehir garajında güvenliği sağlamaya devam ediyor. Denetimleri ve üst düzey çalışma anlayışı İstanbul’da önemli projelerde önemli görevler almaya devam ediyor.

 

İNTERNET SİTEMİZ YENİLENDİ

Emlak Güvenlik A.Ş. olarak firmamızın kurumsal internet sitesi çalışmalarını başarı ile tamamladık.

Kolay kullanım panelleri, hızlı iletişim modülleri ile çağa uygun tasarım anlayışını bir araya getirdiğimiz internet sitesi yayına girdi.

Özel güvenlik hizmetleri sektöründe: "Toplu Konut ve Site Güvenliği, AVM (Alışveriş Merkezleri) ve Mağaza Güvenliği, Toplantı ve Organizasyon Güvenliği Spor Organizasyonları ve Stadyum Güvenliğ,i İş Merkezleri ve Fabrika Güvenliği, Eğitim Kurumları Güvenliği, Hastane ve Sağlık Tesisleri Güvenliği, Hotel Güvenliği, Transfer Hizmetler, Yakın Koruma, VIP Hizmetleri" ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin detaylarına kolayca ulaşabildiğiniz internet sitemizde, taleplere de hızlıca geri dönüş yapılıyor.

Güvenlik hizmetleri ile ilgili çalışmaların görsellerinin de yer aldığı sitemiz de kurumsal açıklamaların tamamına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Proje detayları ve haber içeriklerinin yer aldığı sitede özel güvenlik elemanı ilanları da duyurular bölümünden yayınlanıyor. Sitede yer alan kariyer butonu ile özgeçmiş (CV) kayıtlarının da ulaştırılabiliyor. CV’ler insan kaynakları departmanında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınıyor.

KARİYER İMKANI

Emlak Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. olarak Türkiye’nin birçok noktasına hizmet götürüyor. Daha çok, tesis, toplu konut ve kurum güvenliği konusunda ön plana çıkan firmamız özel güvenlik hizmetleri noktasında taleplere yanıt oluyor.

Birbiri ardına yeni projelerde göreve başlayan Emlak Güvenlik, özgeçmiş bankasını ise güncel tutuyor. İnsan kaynakları departmanı tarafından internet sitesi aracılığı ile organize edilen kariyer imkanlarına ulaşılabiliyor ve site üzerinden iş başvuruları yapılabiliyor.

Siz de ‘Özel Güvenlik Personeli’ kadromuz içerisinde yer almak için internet sitemizde yer alan ‘Kariyer’ butonuna tıklayarak özgeçmiş (CV) bilgilerini bize ulaştırabilirsiniz.  

 

SOSYAL MEDYADAYIZ

2010 yılında bu yana ‘Özel Güvenlik Hizmetleri’ alanında hizmet veren firmamız Emlak Güvenlik, başarılı çalışmalarla kısa sürede ismini sektörde liderler arasına yazdırmayı başardı. Yaptığımız atılımlar ve yenilikçi anlayışımızla da Emlak Güvenlik A.Ş. sosyal medyada boy göstermeye başladı.

İş İlanları ve Haberler

Siz de firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook – Twitter) takip edebilir, firmamızın haberlerine, iş ilanlarına ve sektör ile ilgili bilgilendirme metinlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızın mesaj ağları kısmı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.