İNTERNET SİTEMİZ YENİLENDİ

Emlak Güvenlik A.Ş. olarak firmamızın kurumsal internet sitesi çalışmalarını başarı ile tamamladık.

Kolay kullanım panelleri, hızlı iletişim modülleri ile çağa uygun tasarım anlayışını bir araya getirdiğimiz internet sitesi yayına girdi.

Özel güvenlik hizmetleri sektöründe: "Toplu Konut ve Site Güvenliği, AVM (Alışveriş Merkezleri) ve Mağaza Güvenliği, Toplantı ve Organizasyon Güvenliği Spor Organizasyonları ve Stadyum Güvenliğ,i İş Merkezleri ve Fabrika Güvenliği, Eğitim Kurumları Güvenliği, Hastane ve Sağlık Tesisleri Güvenliği, Hotel Güvenliği, Transfer Hizmetler, Yakın Koruma, VIP Hizmetleri" ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin detaylarına kolayca ulaşabildiğiniz internet sitemizde, taleplere de hızlıca geri dönüş yapılıyor.

Güvenlik hizmetleri ile ilgili çalışmaların görsellerinin de yer aldığı sitemiz de kurumsal açıklamaların tamamına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Proje detayları ve haber içeriklerinin yer aldığı sitede özel güvenlik elemanı ilanları da duyurular bölümünden yayınlanıyor. Sitede yer alan kariyer butonu ile özgeçmiş (CV) kayıtlarının da ulaştırılabiliyor. CV’ler insan kaynakları departmanında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınıyor.