preloader

Günümüzde özellikle toplu yaşam alanları içerisinde yer alan tüm yapı, kurum, kuruluş ve organizasyonların birçok noktada güvenlik ihtiyaçları vardır. Bu noktada işinin detaylarını bilen, özveri ile çalışan, insanlarda güven duygusu bırakan bir yapı ile hareket etmek gerekir.

Nitekim EMLAK GÜVENLİK A.Ş. özel güvenlik sektöründeki bilgi, beceri ve birikimlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşabilmek amacıyla kurulmuştur.

Sektördeki güvenlik danışmanlık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getiren, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, AR-GE çalışmaları ile firma ve kişisel gelişime yön veren bir yapıdadır. Ulusal anlamda Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet götüren bu yapı ‘özel güvenlik hizmetleri’ sektörünün üst düzey bir anlayışını sergilemekte olup, ihtiyaç alanlarının bir çözüm ortağı olma arzusundadır.

Emlak Güvenlik A.Ş. güvenlik hizmetlerinde yaşanması muhtemel sorunları tespit eden, hazırladığı rapor ile optimal çözüm sunan ve çözümü sizlerle birlikte yöneten, fayda/maliyet analizlerini göz önüne alan bir anlayış sergilemektedir.

İnsanlarda güven duygusu bırakmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak sloganımızın (Kontrol Bizde) üzerine titriyoruz. ‘Kontrol Bizde’ oldukça, güven ve huzur dolu alanlara tanık olacaksınız…

Saygı ve sevgilerimle…

 

Mehmet AKAY
Emlak Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı